Vali Corleone ndahet me Bleron pas nje rrahje

Blero nuk eshte me menagjeri i Vali Corleone-s, kete e beri te ditur Vali Corleone ne faqen e tij zyrtare ne facebook me ane te nje shkrese ku shkruan: PERSHENDETJE GJITHVE: JU INFORMOJ SE BLERO NUK ESHTE ME MANAGERI IM ARSYJET DO TI TREGOJ PAS PAK ABSOLUT!!! JO LIKE JO KOMENT.
Jo zyrtarisht mesohet se Vali dhe Blero u kacafyten nen ndikim te alkoholit