Vali Corleone lanson kengen e shume pritur "Absolut" (Video)Vali Corleone ka lansuar kengen Absolut sot rreth ores 16:30, nje keng e cila eshte pritur shume nga e gjithe Kosova dhe Shqiperia. Kenga pritet te merr shum klikime ne youtube. Ja cka ka shkruar Vali ne facebook: NEW JA KJO KENGA E SHUM PRITUR -- KJO NDEGJOHET NEPER DISCO-CLUB-VETURA-DHE KUSH KA SISTEM TE FORT NE SHTEPI-NUK NDEGJOHET NEPER LAPTOPA E CELULARE SEPSE KJO LYP VOLUME MAX ABSOLUT. == JO LIKE JO KOMENT = NO LIKE NO COMENT Hhiko m e posht vendin ku do te realizohet video klipi i Cali Corleones